toleykoma1gynaikas
Καλως ήρθατε στην παρέα μας!!!
Πρόσφατα Θέματα
» Kαλώς σας βρήκα
Πεμ Απρ 05 2012, 21:24 από gwgoyla

» ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ (2012)
Παρ Ιαν 06 2012, 12:57 από CERBERUS

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Κυρ Δεκ 25 2011, 17:52 από gwgoyla

» ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!
Δευ Δεκ 05 2011, 23:21 από CERBERUS

» ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Δευ Δεκ 05 2011, 22:25 από CERBERUS

» ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Πεμ Νοε 24 2011, 12:00 από ceramic sun

» καλυτερη παραλία εως τωρα
Δευ Νοε 07 2011, 23:34 από love

» Ανάσα δανειοληπτών από την απροσδόκητη μείωση του ευρω-επιτοκίου
Πεμ Νοε 03 2011, 17:32 από CERBERUS

» Ο Χ Ι Ο Χ Ι Ο Χ Ι.....
Παρ Οκτ 28 2011, 07:08 από gwgoyla

» φιλακια σε ολους !!!
Τρι Οκτ 25 2011, 15:11 από CERBERUS

» φιλια μεταξυ ανδρας- γυναικας
Δευ Οκτ 24 2011, 21:53 από CERBERUS

» ΦΙΛΙΑ? ΤΙ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ....???
Πεμ Οκτ 20 2011, 17:22 από love

» maieutiria
Τετ Οκτ 12 2011, 21:04 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» empireia fysiologikou toketou meta apo kaisariki
Τετ Οκτ 12 2011, 21:00 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» Τα φιλαράκια!!
Δευ Οκτ 10 2011, 21:15 από CERBERUS

» ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟ....
Παρ Οκτ 07 2011, 16:15 από love

» Καλησπέρα!καφεδάκι?
Τετ Οκτ 05 2011, 23:10 από gwgoyla

» φυσικά καθαριστικά
Δευ Οκτ 03 2011, 16:23 από CERBERUS

» ιδεα για πιο ευκολη περιήγηση
Παρ Σεπ 30 2011, 22:18 από CERBERUS

» ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΟΤΥΡΙ!!!
Δευ Σεπ 26 2011, 22:24 από gwgoyla

Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Κορυφαίοι συγγραφείς
gwgoyla

CERBERUS

Diosa

nikulina

lollipop

love

asmodaios

katerinaki

Χρυσα

ktsouktakou

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 99, στις Πεμ Δεκ 23 2010, 00:42
Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Submit site

GET THE HELL OUTTA HERE!!!!!!!!.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

GET THE HELL OUTTA HERE!!!!!!!!.......

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Πεμ Σεπ 16 2010, 09:58

Εδω καθημερινα θα βγαζουμε τα νευρακια μας,θα πνιγουμε τους καημους μας...[οχι στο τσιπουρο.... Razz ]θα θαβουμε το αφεντικο,θα ξεμπροστιαζουμε τα στραβα και τα αναποδα της καθημερινοτητας μας,,,

Και κανω την αρχη...Μου την δινει οχι τοσο που αρχισαν τα σχολεια...μιας και δεν εχω τιποτα με τις καλες και αξιαγαπητες δασκαλιτσες ουτε με τα φιλαρακια του γιου μου....δεν αντεχω την καθε παλαβιαρα που θελει πρωι πρωι με την τσιμπλα στο ματι να μου εξομολογηθει τα σωψυχα της!!!Ελεος πλεον ΔΕΝ αντεχω αλλο !!Τι να κανω?να βαλω μια ταμπελα στο κουτελο-KEEP OUT!!!???μολις κανω να τις αποφυγω αρχιζουν...-Εχεις παρεγηθειειειει????-οχι ,απλα μην μου τα πρηζεις πρωι πρωι...[ουτε μεσημερι μεσημερι!!]ειλικρηνα εχω τοσα στο μυαλο μου που το τελευταιο που μαπασχολει ειναι αν της εσπασε το νυχι η αν την απαταει ο ανδρας της.....ε-λε-ος.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

????????
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: GET THE HELL OUTTA HERE!!!!!!!!.......

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Πεμ Σεπ 16 2010, 10:08

anthoulaki έγραψε:Εδω καθημερινα θα βγαζουμε τα νευρακια μας,θα πνιγουμε τους καημους μας...[οχι στο τσιπουρο.... Razz ]θα θαβουμε το αφεντικο,θα ξεμπροστιαζουμε τα στραβα και τα αναποδα της καθημερινοτητας μας,,,

Και κανω την αρχη...Μου την δινει οχι τοσο που αρχισαν τα σχολεια...μιας και δεν εχω τιποτα με τις καλες και αξιαγαπητες δασκαλιτσες ουτε με τα φιλαρακια του γιου μου....δεν αντεχω την καθε παλαβιαρα που θελει πρωι πρωι με την τσιμπλα στο ματι να μου εξομολογηθει τα σωψυχα της!!!Ελεος πλεον ΔΕΝ αντεχω αλλο !!Τι να κανω?να βαλω μια ταμπελα στο κουτελο-KEEP OUT!!!???μολις κανω να τις αποφυγω αρχιζουν...-Εχεις παρεγηθειειειει????-οχι ,απλα μην μου τα πρηζεις πρωι πρωι...[ουτε μεσημερι μεσημερι!!]ειλικρηνα εχω τοσα στο μυαλο μου που το τελευταιο που μαπασχολει ειναι αν της εσπασε το νυχι η αν την απαταει ο ανδρας της.....ε-λε-ος.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Καλημερα ανθουλα,και μπραβο που ανοιξες,ενα τετοιο θεμα.
Συμφωνω,απολυτα μαζι σου...εχουμε τοσα στο κεφαλι μας,τοσα προβληματα,εεε...δεν θα βαλουμε και επιπλεον προβληματα που στην τελικη δεν μας ενδιαφερουν..
gwgoyla
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : πειραιας

http://toleykoma1gynaikas.forumgreek.com

Δημοσίευση από CERBERUS Την / Το Πεμ Σεπ 16 2010, 13:40

χαχαχχαχαχαχα Καλησπερα ανθη!!!ποσο δικιο εχεις σε οσα λες...Ειμαι σιγουρος οτι λιγο πολυ εχουν τυχει παρομοιες καταστασεις με αυτην που περιγραφει σε ολους μας...Εγω προσωπικα το χω λυσει το θεμα...οχι 100% αλλα κατα ενα μεγαλο ποσοστο...Αν δω οτι ερχεται καποιος και αρχιζει να μου τα σπαει με θεματα που δε μ ενδιαφερουν και δε χρωστω σε κανεναν να κατσω να ασχοληθω,τοτε η του δινω να καταλαβει με τον τροπο μου τη δυσφορια μου,ειτε του τη λεω με τροπο,και στις περισσοτερες φορες γινομαι ωμος,του τη λεω χυμα,γυριζω την πλατη μου και φευγω!!Να κι αν παρεξηγηθει,να κι αν δεν παρεξηγηθει...η δυσκολια ειναι οταν εχεις να κανεις με συγγενολοι...εκει θελει πιο "τακτ" κατι στο οποιο δε θα λεγα οτι ειναι το φορτε μου!!!

CERBERUS
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Αριθμός μηνυμάτων : 308
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010

http://nostimessyntagesthsgwgws.blogspot.com

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:03

Παει ΚΑΙ αυτος ο μηνας......μονο αυτο εχω να πω....παει....που θα παει δεν ξερω ομως....

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:13

anthoulaki έγραψε:Παει ΚΑΙ αυτος ο μηνας......μονο αυτο εχω να πω....παει....που θα παει δεν ξερω ομως....

Καταλαβα τι εννοεις ανθουλα,αλλα μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου,αστο κι αν ειναι να ερθει θα ερθει..
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:17

Πως???μηπως υπαρχει καποιος κρυφος τροπος που οοολοι τον ξερουν εκτος απο μενα??Δυστηχως ακομα δεν εχω βρει τον μαγικο διακοπτη που να κανει το 'κλικ' στον εγκεφαλο και να κλειδωνει σκεψεις,αγχοι και στενοχωρια...και οσο σκεφτομαι το βουνο των εξατασεων που μπηκα στην διαδικασια να κανω στην κυριολεξια για το τιποτα!!Αυτο το αν...με εφαγε....

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:26

anthoulaki έγραψε:Πως???μηπως υπαρχει καποιος κρυφος τροπος που οοολοι τον ξερουν εκτος απο μενα??Δυστηχως ακομα δεν εχω βρει τον μαγικο διακοπτη που να κανει το 'κλικ' στον εγκεφαλο και να κλειδωνει σκεψεις,αγχοι και στενοχωρια...και οσο σκεφτομαι το βουνο των εξατασεων που μπηκα στην διαδικασια να κανω στην κυριολεξια για το τιποτα!!Αυτο το αν...με εφαγε....

Ενα θα σου πω...οχι οτι εχεις αδικο....εχεις απολυτο δικιο..αλλα το ΑΓΧΟΣ ειναι ο χειροτερος εχθρος....οσο υπαρχει αυτο μην περιμενεις αποτελεσματα...
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:32

Εχεις δικιο αλλα δεν ξερω πως να το αποβαλω,ειναι εκει μεσα καλα κρυμμενο και με την παραμικρη σκεψη η νυξη ερχετε το κακο τερας και με βγαζει απο τα ρουχα μου,πηγα σε ενα κεντρο βοηθειας Luxo που λεγετε οτι βοηθαει πολυ με μια ανωδυνη μεθοδο με υπερηχους,αλλα μολις ανεφερα την πιθανοτητα εγκυμοσυνης μου τα μασησαν....μου ειπαν να ρωτησω τον γιατρο μου κ.λ.π. ετσι εμεινε και αυτο...

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 10:39

anthoulaki έγραψε:Εχεις δικιο αλλα δεν ξερω πως να το αποβαλω,ειναι εκει μεσα καλα κρυμμενο και με την παραμικρη σκεψη η νυξη ερχετε το κακο τερας και με βγαζει απο τα ρουχα μου,πηγα σε ενα κεντρο βοηθειας Luxo που λεγετε οτι βοηθαει πολυ με μια ανωδυνη μεθοδο με υπερηχους,αλλα μολις ανεφερα την πιθανοτητα εγκυμοσυνης μου τα μασησαν....μου ειπαν να ρωτησω τον γιατρο μου κ.λ.π. ετσι εμεινε και αυτο...

Καταλαβα...προσπαθησε να πεισεις τον εαυτο σου,οτι δεν σε απασχολει αυτο το θεμα βρε παιδι μου...δοξα το θεο,εχεις πολλες υποχρεωσεις να κανεις στην καθημερινοτητα σου...το παιδακι σου,τις δραστηριοτητες του,τα ψωνια σου,το σπιτι σου,και τοσα αλλα...τρεξιματα...απο μονη σου σιγα σιγα θα το αποβαλλεις..κι εκει που δεν θα σε ενδιαφερει πια τσουπ,θα ερθει...απο την στιγμη που ολες οι εξετασεις σου ειναι οκ!
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από CERBERUS Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 11:49

gwgoyla έγραψε:
anthoulaki έγραψε:Πως???μηπως υπαρχει καποιος κρυφος τροπος που οοολοι τον ξερουν εκτος απο μενα??Δυστηχως ακομα δεν εχω βρει τον μαγικο διακοπτη που να κανει το 'κλικ' στον εγκεφαλο και να κλειδωνει σκεψεις,αγχοι και στενοχωρια...και οσο σκεφτομαι το βουνο των εξατασεων που μπηκα στην διαδικασια να κανω στην κυριολεξια για το τιποτα!!Αυτο το αν...με εφαγε....

Ενα θα σου πω...οχι οτι εχεις αδικο....εχεις απολυτο δικιο..αλλα το ΑΓΧΟΣ ειναι ο χειροτερος εχθρος....οσο υπαρχει αυτο μην περιμενεις αποτελεσματα...

Κοιτα ποιος μιλαει και ποιος δινει συμβουλες για το αγχος...

CERBERUS
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 12:02

CERBERUS έγραψε:
gwgoyla έγραψε:

Εσυ τουλαχιστον δεν θα επρεπε να το λες αυτο...γιατι ξερεις οτι παρουσιαστηκε προβλημα και λογικο ειναι να φοβαμαι και να αγχωνομαι...αλλο αυτο της ανθουλας,κι αλλο το δικο μου..
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από CERBERUS Την / Το Σαβ Σεπ 18 2010, 12:16

gwgoyla έγραψε:
CERBERUS έγραψε:
gwgoyla έγραψε:

Εσυ τουλαχιστον δεν θα επρεπε να το λες αυτο...γιατι ξερεις οτι παρουσιαστηκε προβλημα και λογικο ειναι να φοβαμαι και να αγχωνομαι...αλλο αυτο της ανθουλας,κι αλλο το δικο μου..

Αυτο που θελα να πω ειναι οτι και εσυ θα πρεπε να αγχωνεσαι λιγοτερο κουκλα μου...οχι οτι δεν κανεις προσπαθειες...εχεις ηδη βελτιωθει...λιγο...

CERBERUS
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Τρι Σεπ 21 2010, 10:13

Σημερα ειναι μια....χαλαρη μερα!!Βρηκα παρκινγκ στο κεντρο.. affraid ο γιος μου πηρε το κολατσιο που ΕΓΩ ηθελα μαζι του.. Smile ο αντρουλης με πηρε 3 φορες τηλ απο το πρωι... Smile χιχιχι...και εκανα ολες τα ψωνια μου ...διχως να εκνευριστω!!..Μα καλα δεν θα νευριασω σημερα??μηπως να βαλω κανα θερμομετρο??χαχα!! Μαρεσει ο..αστυνομος...Σανιδης!!!ετσι τον ελεγα μικρη!! Razz Razz

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Τρι Σεπ 21 2010, 13:57

anthoulaki έγραψε:Σημερα ειναι μια....χαλαρη μερα!!Βρηκα παρκινγκ στο κεντρο.. affraid ο γιος μου πηρε το κολατσιο που ΕΓΩ ηθελα μαζι του.. Smile ο αντρουλης με πηρε 3 φορες τηλ απο το πρωι... Smile χιχιχι...και εκανα ολες τα ψωνια μου ...διχως να εκνευριστω!!..Μα καλα δεν θα νευριασω σημερα??μηπως να βαλω κανα θερμομετρο??χαχα!! Μαρεσει ο..αστυνομος...Σανιδης!!!ετσι τον ελεγα μικρη!! Razz Razz

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! ειδες βρε ανθουλα μου που υπαρχουν και μερες που ολα μας πανε ρολοι,δεν νευριαζουμε και αισθανομαστε ευτυχισμενες?
Μπραβο,ολα μια χαρα...αν και Τριτη σημερα..
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Τετ Σεπ 22 2010, 09:46

Λοιπον...και πανω που ελεγα τα οοοομμμ μου για ψυχικη ηρεμια ...τζα!!! Με καλεσανε πρωι πρωι σε επιδειξη,οτι θελεις και δεν θελεις μπορεις να το βρεις εκει [δεν θελεις σιγουρα...]δεν ειναι πολυ σπαστικες οι επιδειξεις?οχι αν καποιος διαφωνει να το συζητησουμε το θεμα...δεν φτανει που σε υποχρεωνουν να αγορασεις κατι που ΔΕΝ το εχεις καν αναγκη...οπως ταπερ ας πουμε,αλλα σε πιεζουν να κανεις η ιδια μια επιδειξη,να καλεσεις κοσμο,να φτιαξεις καφεδες,να αγορασεις γλυκα να..να..να..και στην τελικη να υποχρεωθεις τσαμπα!!!εχω αδικο η μηπως ειμαι εγω η παραξενη??

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Τετ Σεπ 22 2010, 09:57

anthoulaki έγραψε:Λοιπον...και πανω που ελεγα τα οοοομμμ μου για ψυχικη ηρεμια ...τζα!!! Με καλεσανε πρωι πρωι σε επιδειξη,οτι θελεις και δεν θελεις μπορεις να το βρεις εκει [δεν θελεις σιγουρα...]δεν ειναι πολυ σπαστικες οι επιδειξεις?οχι αν καποιος διαφωνει να το συζητησουμε το θεμα...δεν φτανει που σε υποχρεωνουν να αγορασεις κατι που ΔΕΝ το εχεις καν αναγκη...οπως ταπερ ας πουμε,αλλα σε πιεζουν να κανεις η ιδια μια επιδειξη,να καλεσεις κοσμο,να φτιαξεις καφεδες,να αγορασεις γλυκα να..να..να..και στην τελικη να υποχρεωθεις τσαμπα!!!εχω αδικο η μηπως ειμαι εγω η παραξενη??

Τα λογια ειναι φτωχεια...ΣΥΜΦΩΝΩ Α Π Ο Λ Υ Τ Α!!!!
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Πεμ Οκτ 07 2010, 18:00

Συζητηση με αλλες μαναδες το μεσημερι στο σχολειο...
Εγω-....και γιατι δεν πηγες στον τσαγκαρη στις 11 που θα εχει ανοιξει σιγουρα?
Εκεινη-...εγω εχω μωρο στο σπιτι δεν μπορω να κατεβω οτι ωρα θελω....
χμμμ ο.κ.....προχωρω ακαθεκτη...
Εγω-.....αχχχ δροσισε ναρθει ο χειμωνας βρε Ν....α μου να μαζευτουνε και τα παιδια μεσα....
Εκεινη με θυμο-...εσυ εχεις ενα για ρωτα και μας με 2 μεσα στο σπιτι ....εμ δεν μας ρωτας!!!!

Shocked Shocked Shocked Ο.Κ. κοπελιες το πιασαμε το υπονοουμενο...........

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Πεμ Οκτ 07 2010, 20:55

anthoulaki έγραψε:Συζητηση με αλλες μαναδες το μεσημερι στο σχολειο...
Εγω-....και γιατι δεν πηγες στον τσαγκαρη στις 11 που θα εχει ανοιξει σιγουρα?
Εκεινη-...εγω εχω μωρο στο σπιτι δεν μπορω να κατεβω οτι ωρα θελω....
χμμμ ο.κ.....προχωρω ακαθεκτη...
Εγω-.....αχχχ δροσισε ναρθει ο χειμωνας βρε Ν....α μου να μαζευτουνε και τα παιδια μεσα....
Εκεινη με θυμο-...εσυ εχεις ενα για ρωτα και μας με 2 μεσα στο σπιτι ....εμ δεν μας ρωτας!!!!

Shocked Shocked Shocked Ο.Κ. κοπελιες το πιασαμε το υπονοουμενο...........

Aν τα παιδια τα θεωρει μπελαδες καλυτερα να μην τα εκανε η κυρια ταδε...οσο για τις μπηχτες της κλεινεις τα αυτια σου,και αποφευγεις την καθε συναντηση μαζι της...και στην τελικη μη μασας και χωστα...
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Τρι Οκτ 12 2010, 13:11

Βγαινω το πρωι απο το αμαξι με τον γιο μου να μπουμε σχολειο....γυρναω την πλατη να κλειδωσω και περναει ενας ψυχανωμαλος με 200 affraid ....με κανει μουσκιδι με λασπονερα απο τον αστραγαλο μεχρι τον σβερκο!!ελεος το κερατο μου αγωνες δρομου 8 η ωρα το πρωι διπλα στο σχολειο??ασε που εκατσα ετσι 1 ωρα γιατι περιμενε η μανα μου να την παω γιατρους...μητρικα θα παθω... No

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Τρι Οκτ 12 2010, 13:17

anthoulaki έγραψε:Βγαινω το πρωι απο το αμαξι με τον γιο μου να μπουμε σχολειο....γυρναω την πλατη να κλειδωσω και περναει ενας ψυχανωμαλος με 200 affraid ....με κανει μουσκιδι με λασπονερα απο τον αστραγαλο μεχρι τον σβερκο!!ελεος το κερατο μου αγωνες δρομου 8 η ωρα το πρωι διπλα στο σχολειο??ασε που εκατσα ετσι 1 ωρα γιατι περιμενε η μανα μου να την παω γιατρους...μητρικα θα παθω... No

Αυτο πια που τρεχουν και σε κανουν παπια με κανουν
το τι λεω δεν μπορεις να φανταστεις...δεν το εχω σε τιποτα να πλακωθω μαζι τους...
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Πεμ Οκτ 14 2010, 08:12

Το θεμα ανοιχτηκε για να λεμε τα κουλα....οποτε να πω οτι εχω 3 μερες τα ρουχα μεσα -εξω, μπας και στεγνωσουν...τιποτα!!χθες σφουγγαρισα στις 6μιση το πρωι[οπως παντα] και στις 8 και 10 τρωω μια γλιστρα κοντεψα να σκοτωθω.. ελεος!! αντε βρε βοριαδακι...μας ελειψες....

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Πεμ Οκτ 14 2010, 09:00

anthoulaki έγραψε:Το θεμα ανοιχτηκε για να λεμε τα κουλα....οποτε να πω οτι εχω 3 μερες τα ρουχα μεσα -εξω, μπας και στεγνωσουν...τιποτα!!χθες σφουγγαρισα στις 6μιση το πρωι[οπως παντα] και στις 8 και 10 τρωω μια γλιστρα κοντεψα να σκοτωθω.. ελεος!! αντε βρε βοριαδακι...μας ελειψες....

Η αληθεια ειναι οτι αυτος ο καιρος με την υγρασια ειναι απαισιος...

gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Πεμ Οκτ 14 2010, 21:14

Νομιζω πως...δροσισε λιγο...να στεγνωσουν τα ρουχα και τι στον κοσμο!!

????????
Επισκέπτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης