toleykoma1gynaikas
Καλως ήρθατε στην παρέα μας!!!
Πρόσφατα Θέματα
» Kαλώς σας βρήκα
Πεμ Απρ 05 2012, 21:24 από gwgoyla

» ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ (2012)
Παρ Ιαν 06 2012, 12:57 από CERBERUS

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Κυρ Δεκ 25 2011, 17:52 από gwgoyla

» ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!
Δευ Δεκ 05 2011, 23:21 από CERBERUS

» ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Δευ Δεκ 05 2011, 22:25 από CERBERUS

» ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Πεμ Νοε 24 2011, 12:00 από ceramic sun

» καλυτερη παραλία εως τωρα
Δευ Νοε 07 2011, 23:34 από love

» Ανάσα δανειοληπτών από την απροσδόκητη μείωση του ευρω-επιτοκίου
Πεμ Νοε 03 2011, 17:32 από CERBERUS

» Ο Χ Ι Ο Χ Ι Ο Χ Ι.....
Παρ Οκτ 28 2011, 07:08 από gwgoyla

» φιλακια σε ολους !!!
Τρι Οκτ 25 2011, 15:11 από CERBERUS

» φιλια μεταξυ ανδρας- γυναικας
Δευ Οκτ 24 2011, 21:53 από CERBERUS

» ΦΙΛΙΑ? ΤΙ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ....???
Πεμ Οκτ 20 2011, 17:22 από love

» maieutiria
Τετ Οκτ 12 2011, 21:04 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» empireia fysiologikou toketou meta apo kaisariki
Τετ Οκτ 12 2011, 21:00 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» Τα φιλαράκια!!
Δευ Οκτ 10 2011, 21:15 από CERBERUS

» ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟ....
Παρ Οκτ 07 2011, 16:15 από love

» Καλησπέρα!καφεδάκι?
Τετ Οκτ 05 2011, 23:10 από gwgoyla

» φυσικά καθαριστικά
Δευ Οκτ 03 2011, 16:23 από CERBERUS

» ιδεα για πιο ευκολη περιήγηση
Παρ Σεπ 30 2011, 22:18 από CERBERUS

» ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΟΤΥΡΙ!!!
Δευ Σεπ 26 2011, 22:24 από gwgoyla

Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Κορυφαίοι συγγραφείς
gwgoyla

CERBERUS

Diosa

nikulina

lollipop

love

asmodaios

katerinaki

Χρυσα

ktsouktakou

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 99, στις Πεμ Δεκ 23 2010, 00:42
Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Submit site

ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Πεμ Σεπ 02 2010, 19:03

Περσι αρχες του χρονου σχεδον αποφασισαμε με τον αντρουλη μου να ξεκινησουμε προσπαθειες για να κανουμε μωρακι..κι ετσι κι εγινε...με την πρωτη προσπαθεια εμεινα εγκυος.Το ευχαριστο γεγονος το εμαθα το πρωι στις 10/4/09 πηγαινοντας για τη δουλεια μου..περασα απο ενα φαρμακειο πηρα 1 τεστ εγκυμοσυνης και σφαιρα για το μαγαζι να παω να το κανω..πετουσα απο την χαρα μου,ηθελα να φυγω απο τη δουλεια να παω να μοιραστω τη χαρα μας με τον αντρουλη μου..αλλα δυστυχως δεν μπορουσα.ετσι λοιπον μετα απο κι εγω δεν ξερω ποσα τηλεφωνηματα του ειχα κανει επιτελους τον πετυχα.τι θελεις μου λεει ?εγινε κατι? τον ρωταω αν ειναι ορθιος να κατσει γιατι εχω να του πω κατι...μην τα πολυλογω...του λεω θα γινεις μπαμπας!!!!οριστε??? Shocked Shocked αυτο που ακουσες...εγινε ενας πανικος δεν το πιστευε..το απογευμα ηρθε με πηρε απο τη δουλεια πηγαμε για καφε και καπακι κατι καλαμαρακια μου μυρισαν κι ετρεξε ο γλυκουλης μου και μου πηρε..ολα κυλουσαν ομαλα..ωσπου εφτασε η μερα να κανω αυχενικη..εκει τα πραγματα δυσκολεψαν και μας ειπαν οτι το απογευμα θα επρεπε να κανω τροφοβλαστη..εκανα τα αποτελεσματα τα πηραμε μετα απο 4 μερες..επρεπε να μου παρουν μου ειπαν το παιδι γιατι ειχε συνδρομο νταουν..χασαμε τον κοσμο ολο..εγω μονη στο σπιτι και ο αντρουλης μου ταξιδι με τη δουλεια του..μεσα σε 3 μερες κανονιστηκαν ολες οι διαδικασιες για το μαιευτηριο..στις 11/6/09 μας σκοτωσανε το αγορακι μας.

ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ..

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ... Sad Sad Sad Sad

gwgoyla
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : πειραιας

http://toleykoma1gynaikas.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΑΣ

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Σαβ Σεπ 04 2010, 09:39

Δεν την παλευω παλι θα κλαψω πρωι πρωι....κουραγιο!!

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Diosa Την / Το Δευ Σεπ 13 2010, 12:56

Γωγώ μου έχω και εγώ δύο αγοράκια κοντά στο δικό σου αγοράκι... κουράγιο!
Diosa
Δεκανέας
Δεκανέας

Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2010

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 13 2010, 12:59

Diosa έγραψε:Γωγώ μου έχω και εγώ δύο αγοράκια κοντά στο δικό σου αγοράκι... κουράγιο!

Κριμα Γιεληζ μου,κριμα..κουραγιο σε ολες εμας που περασαμε αυτο τον γολγοθα,και ποναμε ακομα..
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από maraki25 Την / Το Τρι Σεπ 14 2010, 08:36

Γωγούλα μου γλυκιά..δεν κατάφερα να το δω όλο..Έχω κι εγώ ένα κοριτσάκι στον ουρανό..Το δικό μου βιάστηκε να γεννηθεί αλλά δεν άντεξε να ζήσει..Το πιο όμορφο μου όνειρο χάθηκε μέσα σε λίγες ώρες..2/2 πάνε 7 μήνες τώρα κι ο πόνος στην ψυχή μου παραμένει ίδιος!

maraki25
Νεούδι
Νεούδι

Αριθμός μηνυμάτων : 6

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Τρι Σεπ 14 2010, 08:56

maraki25 έγραψε:Γωγούλα μου γλυκιά..δεν κατάφερα να το δω όλο..Έχω κι εγώ ένα κοριτσάκι στον ουρανό..Το δικό μου βιάστηκε να γεννηθεί αλλά δεν άντεξε να ζήσει..Το πιο όμορφο μου όνειρο χάθηκε μέσα σε λίγες ώρες..2/2 πάνε 7 μήνες τώρα κι ο πόνος στην ψυχή μου παραμένει ίδιος!

Κι εσυ βρε μαρακι μου??? Γιατι να γινοντε ολα αυτα? Γιατι? ολοι λενε για καποιο λογο γινοντε...τον λογο ομως ποιος μπορει να μας τον πει? ποιος?
Μαρακι μου καταλαβαινω,απολυτα πως νοιωθεις γιατι το περασα κι εγω..εισαι νεα τωρα ανοιγεις το σπιτικο σου,θα ερθει αλλο..το ξερω ομως οτι πονας για οτι περασες..με τον ερχομο ομως αλλου μωρου θα εισαι πολυ καλυτερα..ο πονος θα εχει σβησει αλλα οχι η αναμνηση..αυτο θα το θυμασαι για ολη σου τη ζωη.
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από maraki25 Την / Το Τρι Σεπ 14 2010, 18:51

Όπως τα λες είναι Γωγούλα μου γλυκιά...Τα γιατί μου έχουν φάει την ψυχή, μέχρι που το πήρα απόφαση και δεν ψάχνω απαντήσεις.Προχώραμε κοπέλα μου, δεν ξεχνάμε βέβαια..Όταν σκέφτομαι τι πέρασα εκείνη τη μέρα με παίρνουν τα κλάματα...Ανυπομονώ να γεμίσει πάλι η κοιλίτσα μου αλλά αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά...πρέπει να το πιστέψω..Κι εσύ το ίδιο Γωγούλα μου..Διαβασα το πμ σου αλλά δεν μπορώ να απαντήσω. Να μην το βάζεις κάτω, πάτα γερά στα πόδια σου, να έχεις θετική σκέψη και όλα θα γίνουν, γιατί το αξίζουμε και το θέλουμε μέσα από την ψυχή μας..Σου στέλνω όλη μου την αγάπη!

maraki25
Νεούδι
Νεούδι

Αριθμός μηνυμάτων : 6

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Τρι Σεπ 14 2010, 18:59

maraki25 έγραψε:Όπως τα λες είναι Γωγούλα μου γλυκιά...Τα γιατί μου έχουν φάει την ψυχή, μέχρι που το πήρα απόφαση και δεν ψάχνω απαντήσεις.Προχώραμε κοπέλα μου, δεν ξεχνάμε βέβαια..Όταν σκέφτομαι τι πέρασα εκείνη τη μέρα με παίρνουν τα κλάματα...Ανυπομονώ να γεμίσει πάλι η κοιλίτσα μου αλλά αυτή τη φορά θα πάνε όλα καλά...πρέπει να το πιστέψω..Κι εσύ το ίδιο Γωγούλα μου..Διαβασα το πμ σου αλλά δεν μπορώ να απαντήσω. Να μην το βάζεις κάτω, πάτα γερά στα πόδια σου, να έχεις θετική σκέψη και όλα θα γίνουν, γιατί το αξίζουμε και το θέλουμε μέσα από την ψυχή μας..Σου στέλνω όλη μου την αγάπη!

Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι μου γλυκο,αυτο κανω προχωραω να φτασω τον στοχο μου,αλλα ολο και κατι βρισκεται μπροστα μου..Φιλακια πολλα κοριτσακι μου!!! I love you I love you I love you
gwgoyla
Admin
Admin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης