toleykoma1gynaikas
Καλως ήρθατε στην παρέα μας!!!
Πρόσφατα Θέματα
» Kαλώς σας βρήκα
Πεμ Απρ 05 2012, 21:24 από gwgoyla

» ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ (2012)
Παρ Ιαν 06 2012, 12:57 από CERBERUS

» ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Κυρ Δεκ 25 2011, 17:52 από gwgoyla

» ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!!!
Δευ Δεκ 05 2011, 23:21 από CERBERUS

» ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Δευ Δεκ 05 2011, 22:25 από CERBERUS

» ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ
Πεμ Νοε 24 2011, 12:00 από ceramic sun

» καλυτερη παραλία εως τωρα
Δευ Νοε 07 2011, 23:34 από love

» Ανάσα δανειοληπτών από την απροσδόκητη μείωση του ευρω-επιτοκίου
Πεμ Νοε 03 2011, 17:32 από CERBERUS

» Ο Χ Ι Ο Χ Ι Ο Χ Ι.....
Παρ Οκτ 28 2011, 07:08 από gwgoyla

» φιλακια σε ολους !!!
Τρι Οκτ 25 2011, 15:11 από CERBERUS

» φιλια μεταξυ ανδρας- γυναικας
Δευ Οκτ 24 2011, 21:53 από CERBERUS

» ΦΙΛΙΑ? ΤΙ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ....???
Πεμ Οκτ 20 2011, 17:22 από love

» maieutiria
Τετ Οκτ 12 2011, 21:04 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» empireia fysiologikou toketou meta apo kaisariki
Τετ Οκτ 12 2011, 21:00 από Vicky.Tzanopoulou.Gkanidh

» Τα φιλαράκια!!
Δευ Οκτ 10 2011, 21:15 από CERBERUS

» ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΜΟΝΟ....
Παρ Οκτ 07 2011, 16:15 από love

» Καλησπέρα!καφεδάκι?
Τετ Οκτ 05 2011, 23:10 από gwgoyla

» φυσικά καθαριστικά
Δευ Οκτ 03 2011, 16:23 από CERBERUS

» ιδεα για πιο ευκολη περιήγηση
Παρ Σεπ 30 2011, 22:18 από CERBERUS

» ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΟΤΥΡΙ!!!
Δευ Σεπ 26 2011, 22:24 από gwgoyla

Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Τροφοδοσία RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Κορυφαίοι συγγραφείς
gwgoyla

CERBERUS

Diosa

nikulina

lollipop

love

asmodaios

katerinaki

Χρυσα

ktsouktakou

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 99, στις Πεμ Δεκ 23 2010, 00:42
Νοέμβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Submit site

το πρωτο μου γεια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

το πρωτο μου γεια!

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Κυρ Σεπ 05 2010, 23:20

κοριτσουδια γεια σας... ειμαι εδω!
πολυ που σας ενοιαξε ε? χαχαχα ειστε καλα?
ελπιζω να περασουμε ομορφα εδω περα...και πανω απολα να γινουμε σουπερ παρεακι!
τα φιλια και την αγαπη μου

????????
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: το πρωτο μου γεια!

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Κυρ Σεπ 05 2010, 23:26

mama_xina έγραψε:κοριτσουδια γεια σας... ειμαι εδω!
πολυ που σας ενοιαξε ε? χαχαχα ειστε καλα?
ελπιζω να περασουμε ομορφα εδω περα...και πανω απολα να γινουμε σουπερ παρεακι!
τα φιλια και την αγαπη μου

Kαλως ορισες ραμονακι στην παρεα μας με τις μεγαλες ωρες...χαχαχαχα!!!!
Σε περιμεναμε ειναι η αληθεια πως και πως...και μαλιστα με ρωταει ο Νικος καθε μερα αν γυρισες απο τις διακοπες σου για να μπεις στο φορουμ...
Κι απο μας τα φιλια μας και την αγαπη μας....περιμενω να ακουσω νεα ....και εντυπωσεις απο το φορουμ .
gwgoyla
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2010
Τόπος : πειραιας

http://toleykoma1gynaikas.forumgreek.com

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Κυρ Σεπ 05 2010, 23:35

γωγακι μου ομορφο ειμαι ακομη στην ευβοια στο χωριο παπαδες! ειναι ονειρο εδω αλλα φευγω αυριο! βρηκα καλο σημα απτο λαπτοπακι και μπηκα με το δεξι χαχαχαχα
λοιπον...εντυπωσεις θα σου πω την δευτερα που θα εχω πληρη εικονα χαχαχαχα τωρα βλεπω τα μισα λογο σηματος καμπανα!χαχαχαχα
ενα πραγμα ομως θα πω...ποσο πολυ μου αρεσει το ροζ αχ ποσο!
ελπιζω να ειστε καλα και εσυ και ο ανθρωπος σου και να ειστε καθε μερα πιο αγαπημενοι!!!!

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Κυρ Σεπ 05 2010, 23:40

mama_xina έγραψε:γωγακι μου ομορφο ειμαι ακομη στην ευβοια στο χωριο παπαδες! ειναι ονειρο εδω αλλα φευγω αυριο! βρηκα καλο σημα απτο λαπτοπακι και μπηκα με το δεξι χαχαχαχα
λοιπον...εντυπωσεις θα σου πω την δευτερα που θα εχω πληρη εικονα χαχαχαχα τωρα βλεπω τα μισα λογο σηματος καμπανα!χαχαχαχα
ενα πραγμα ομως θα πω...ποσο πολυ μου αρεσει το ροζ αχ ποσο!
ελπιζω να ειστε καλα και εσυ και ο ανθρωπος σου και να ειστε καθε μερα πιο αγαπημενοι!!!!

Αχ!!! βρε ραμονακι με συγκινησες τωρα...σε ευχαριστουμε πολυ,κι εσυ και ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ να ειστε παντα καλα,αγαπημενοι και συντομα να φαμε και κουφετα...οσο για το ροζ χρωμα λιλα ειναι το αγαπημενο μου,γι'αυτο ο Νικολας μου το εφτιαξε σε αυτο το χρωμα...θα σε περιμενουμε...καλο ταξιδι να εχετε... I love you I love you
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Κυρ Σεπ 05 2010, 23:50

καλο ταξιδι...χμ...τα πιο ομορφα ταξιδια ειναι αυτα της καρδιας...αααχ!
λοιποοοον κουφετα...κατι πλανατε στον αερα αλλα δεν το βιαζομαστε...γιατι τελικα βρε γωγακι....τα κουφετα κλειδωνουν την αγαπη ή αυτο το τρεμουλο που νιωθεις οταν περιμενεις πανω απτο κινητο να σε παρει ο ανθρωπος σου?

μιλαμε πολυ καψουρα εχει πεσει αυτες της μερες!χαχαχαχαχα γιαυτο οι φιλοσοφικες ερωτησεις!χαχαχαχαχα

ομορφο πραγμα ο ερωτας ε?

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 00:00

mama_xina έγραψε:καλο ταξιδι...χμ...τα πιο ομορφα ταξιδια ειναι αυτα της καρδιας...αααχ!
λοιποοοον κουφετα...κατι πλανατε στον αερα αλλα δεν το βιαζομαστε...γιατι τελικα βρε γωγακι....τα κουφετα κλειδωνουν την αγαπη ή αυτο το τρεμουλο που νιωθεις οταν περιμενεις πανω απτο κινητο να σε παρει ο ανθρωπος σου?

μιλαμε πολυ καψουρα εχει πεσει αυτες της μερες!χαχαχαχαχα γιαυτο οι φιλοσοφικες ερωτησεις!χαχαχαχαχα

ομορφο πραγμα ο ερωτας ε?

Θα συμφωνησω οτι τα πιο ομορφα ταξιδια ειναι αυτα της καρδιας...εχεις απολυτο δικο..οντως ο ερωτας ειναι ενα παρα πολυ ωραιο συναισθημα..εισαι χαρουμενη,ευτυχισμενη,κι ας εχεις του κοσμου τα προβληματα,δεν σε νοιαζει τιποτα βρε παιδι μου πετας στα συννεφα..αυτος ο ερωτας πρεπει να ειναι πολυ δυνατος..αν αγαπας τον ανθρωπο σου,πιστευεις οτι ο γαμος θα τον ξεθωριασει?οχι...εκει μοιραζεσαι τα παντα μαζι του,και τα καλα και τα κακα..ο ενας φροντιζει τον αλλον...Μη φοβασαι...προχωρα αν πιστευεις οτι αυτο που νοιωθεις για τον ανθρωπο σου ειναι δυνατο..ευχομαι τα καλυτερα!!!!
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 00:19

απλα βλεπω οτι απο την διαδικασια του γαμου ως την πραγματοποιηση αλλαζουν οι σχεσεις!
το εχει φοβηθει το ματι μου χαχαχαχαχαχα

τελος παντων...εχουμε καιρο μεχρι τοτε...κανα χρονο ισως....!!χιχιχι

ομορφα ειναι εδω...ομορφα το εχεις φτιαξει γωγακι μας! εχει πολλες ενοτητες που ενδιαφερουν οχι μονο γυναικες αλλα και αντρες! πολλα μπραβο!!!!

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 00:24

mama_xina έγραψε:απλα βλεπω οτι απο την διαδικασια του γαμου ως την πραγματοποιηση αλλαζουν οι σχεσεις!

ομορφα ειναι εδω...ομορφα το εχεις φτιαξει γωγακι μας! εχει πολλες ενοτητες που ενδιαφερουν οχι μονο γυναικες αλλα και αντρες! πολλα μπραβο!!!!

Μη φοβασαι τιποτα...ολα μεσα στη ζωη ειναι...σε ευχαριστω πολυ,αλλα τα μπραβο αν θελεις να τα δωσεις στον αντρουλη μου γιατι εκεινος μου το δημιουργησε...αυριο πρωτα ο θεος θα παει το απογευμα σε ιντερνετ καφε και θα μπει στο φορουμ.
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 00:39

τελεια!!!
θα μπω και αυριο τοτε να του το ξαναπω χαχαχαχα
γωγω δεν λεω ωραια η εξοχη αλλα εχω ριξει τρελο περπατημα...σημερα εκανα διαδρομη 2μιση ωρων! τα εχω δει οοοολα!

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 00:46

mama_xina έγραψε:τελεια!!!
θα μπω και αυριο τοτε να του το ξαναπω χαχαχαχα
γωγω δεν λεω ωραια η εξοχη αλλα εχω ριξει τρελο περπατημα...σημερα εκανα διαδρομη 2μιση ωρων! τα εχω δει οοοολα!

Γιατι καλε τοσο περπατημα? γυμναστικη κανετε? και μονο που διαβασα τις ωρες που περπατησες με πονεσαν τα δικα μου ποδια...χαχαχαχαχαχα!!!
Εχεις πμ...
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από CERBERUS Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 14:56

mama_xina έγραψε:απλα βλεπω οτι απο την διαδικασια του γαμου ως την πραγματοποιηση αλλαζουν οι σχεσεις!

Καλησπερα και απο μενα ραμονα και καλως ορισες στην παρεα μας!!!Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια...Θελω να πω μερικα πραγματα οσον αφορα τις εννοιες "Ερωτας","Γαμος","Σχεσεις" και ολα τα συναφη απο τη σκοπια που τα βλεπω εγω...Ειναι θεσεις που λιγο πολυ τις γνωριζει η γωγω και σημειωνω οτι προκειται για καθαρα ΔΙΚΕΣ μου αποψεις και μονο που ειναι και το αποσταγμα απο τις οποιες εμπειριες εχω ζησει μεχρι τωρα σε αυτα τα θεματα...
Λοιποοοον καταρχας να πω οτι ο ερωτας μπορει να υπαρξει μονο οταν βρισκομαστε σε αρκετα νεαρη Ηλικια με λιγες εως καθολου εμπειριες στην ερωτικη ζωη μας,η και σε μεγαλυτερη η και αρκετα μεγαλυτερη ηλικια,φτανει να μην τον εχουμε γνωρισει ποτε και μεχρι να βρεθει στο δρομο μας εχουμε ζησει μια συμβατικη ζωη κατι που δυστυχως συνανταμε πολυ συχνα στα ελληνικα κοινωνικα δεδομενα.Νοιωθουμε τοτε αυτο το φτερουγισμα,αυτο το περιεργο σφιξιμο στο στομαχι,και φευγει καθε μα καθε αναστολη μας.Συνηθως κατι τετοιο συνανταμε στις πρωτες μας σχεσεις...μετα και οσο περναει ο καιρος,γνωριζουμε-δοκιμαζουμε με διαφορετικους συντροφους και μεχρι να βρουμε αυτο που μας ταιριαζει,σε καθε σχεση που περασε,ολο και πιο πολυ αφηνουμε και απο 1 κομματι του εαυτου μας αλλα και ολο και πιο πολυ δημιουργουμε αναστολες και "προστασιες" για να μην πληγωθουμε..Οταν λοιπον εχεις περασει μεσα απο καποιες σχεσεις που σου αφηνουν τα σημαδια τους,φυσικα τις προσπερνας με τον καιρο κανοντας παραλληλα και την αυτοκριτικη σου,αλλα απο την αλλη ατσαλωνεις τον εαυτο σου για να μην ξαναπληγωθει,και δημιουργεις αμυνες.Αμυνες που οσο πιο δυνατες ειναι,αλλο τοσο πιο δυνατο ειναι ο ερωτας να εισχωρησει στη ζωη σου...Δεν ειναι απαραιτητα κακο κατι τετοιο,ισα ισα σε βοηθαει να ξεσκαρταρεις τους ανθρωπους που πραγματικα αξιζουν για σενα απο τα διαφορα λαμογια που το μονο που σου προσφερουν ειναι να σου τρωνε τον χρονο(αντε και μερικες....εμπειριες παραπανω)..Ετσι λοιπον καταληγω σε αυτο που ειπα και στην αρχη...Ο Ερωτας μπορει να υπαρξει μονο σε αγνες ψυχες...σε δοκιμασμενες και ταλαιπωρημενες ψυχες κομματακι δυσκολο εως αδυνατο να βρει εδαφος να ανθησει...θα μου πεις -μα καλα,δηλαδη οσοι εχουν ταλαιπωρηθει στη ζωη τους απο σχεσεις δε μπορουν να βρουν την ευτυχια στη ζωη τους?- και εδω θελω να ερθω στο δευτερο κεφαλαιο που αφορα και το γαμο...Η φυση του ερωτα ειναι παροδικη...Βασιζεται στο γεγονος οτι δεν ξερεις καθολου τον αλλο,ουτε το χαρακτηρα του,ουτε τα κουμπια του ουτε τιποτα...Χαρακτηριζεται απο τον αυθορμητισμο αλλα και τον παρορμητισμο...Οταν εισαι ομως με 1 ανθρωπο για μεγαλο χρονικο διαστημα,φευγει ο ερωτας και ερχεται κατι πολυ μεγαλυτερο,κατι πολυ πιο λαμπρο,κατι που εκμηδενιζει εντελως τον ερωτα...αυτο ειναι η ΑΓΑΠΗ!!!και μενει για ΠΑΝΤΑ!δεν φευγει ποτε μεσα απο την ψυχη σου,και ο...ερωτας δινει τη θεση του σε 1 γλυκεια αναμνηση πλεον.Μιλαω για 2 εντελως διαφορετικες εννοιες που οι ανθρωποι εχουν την ταση -κακως-να τις μπερδευουν!!!
Οταν λοιπον με την παροδο του χρονου ο συντροφος σου αποκαλυπτεται σταδιακα στα ματια σου,οταν σε βλεπει ποτε αγουροξυπνημενη,ποτε με νευρα,ποτε με ανασφαλειες,ποτε με....1 σωρο πραγματα τοτε σε θελει για αυτο που πραγματικα εισαι και οχι για αυτο που δειχνης...Και το κυριοτερο...οταν η σχεση σου αρχιζει και σμιλευεται μεσα απο πολυ δυσκολες και επιπονες καταστασεις,τοτε πραγματικα βλεπεις απο τι μεταλλο εισαι φτιαγμενος/η εσυ οσο και ο/η συντροφος σου,βλεπεις τις αντιδρασεις και απογυμνωνεται η ψυχη του ζευγαριου με τα οποια αποτελεσματα...δλδ μεσα απο τις δοκιμασιες και τις καταιγιδες βλεπεις ποσο πραγματικα ενδιαφερεται ο αλλος για σενα αλλα και εσυ γι αυτον...προσωπικα αν δε μου ειχαν τυχει 1 καρο στραβες δε θα καταλαβαινα ποτε ποσο πολυ αγαπω τη γυναικα μου...δε θα καταλαβαινα ποτε ποσο πολυ ενδιαφερομαι για κεινη....και το αντιστροφο..ειδα την ολη της συμπεριφορα,και ολες οι ανασφαλειες,ολες οι μπερδεμενες μου σκεψεις,ολες οι αμυνες μου εξαυλωθηκαν και με εκαναν να δω την πληρη κατασταση των πραγματων για πρωτη φορα με καθαρη ματια!!!Εκει ηταν που πηρα και τις αποφασεις μου να κανω το μεγαλο ταξιδι της ζωης μαζι της...μονο μαζι της!!!Ααααχ, Αγαπη τι δυσκολο πραγμα...αλλα για πες μου,υπαρχει στη ζωη κατι πολυτιμο που να μπορει να κατακτηθει ευκολα???νομιζω πως οχι....Ευχομαι τοσο σε σενα οσο και σε ολους τους ανθρωπους να βρουν τη ζεστασια,το απαγγιο,το...λιμανι που βρηκα στην αγκαλια της αγαπημενης μου γυναικας.Ειναι μεγαλη αποφαση,και η απαντηση βρισκεται βαθεια κρυμμενη μεσα σου...αν σκαλισεις λιγακι θα την βρεις!!!Αν λοιπον συμβαινουν ολα αυτα τα πραγματα μεταξυ σας τοτε σου εγγυωμαι οτι η σχεση σου με τον αγαπημενο σου θα αλλαξει ΜΟΝΟ προς το καλυτερο.Αρα δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα!Καλη τυχη σου ευχομαι και με το καλο να μαθουμε ευχαριστα νεα!!!

CERBERUS
Σχεδιαστής
Σχεδιαστής

Αριθμός μηνυμάτων : 308
Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2010

http://nostimessyntagesthsgwgws.blogspot.com

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 21:35

apapapa παπαπαααα ποση ωρα θα μου παρει να το διαβασω οοοολο αυτο καλε γωγακι....!?

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 21:38

mama_xina έγραψε:apapapa παπαπαααα ποση ωρα θα μου παρει να το διαβασω οοοολο αυτο καλε γωγακι....!?

Καλως την μου...διαβασετο ραμονακι αξιζει... I love you
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 21:45

λοιπον το διαβασα...δεν εχω λογια απλα υποκλινομαι!
ασε γωγακι εχω ριξει τοσο καθαρισμα σημερα που μεχρι κ τα δοντια μου με αζαξ θα τα κανω στο τελος!χαχαχαχα

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 21:53

mama_xina έγραψε:λοιπον το διαβασα...δεν εχω λογια απλα υποκλινομαι!
ασε γωγακι εχω ριξει τοσο καθαρισμα σημερα που μεχρι κ τα δοντια μου με αζαξ θα τα κανω στο τελος!χαχαχαχα

Να'σαι καλα ραμονακι!!!
Φανταζομαι μετα απο διακοπες ξεκινας πρωτα πρωτα με ασταματητα πλυντηρια να μπουνε τα πραγματα στη θεση τους καθαρισμα το σπιτι...αστα να πανε...αυτα γινοντε και καθε μερα που λεει ο λογος..το θεμα ειναι εσεις να περασατε καλα στις διακοπες σας...και να ευχηθω καλο χειμωνα να εχουμε ολοι...
gwgoyla
Admin
Admin

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 21:59

καλο χειμωναααααα! με πολλες χουχουλιτσες και ναζακια κατω απτις κουβερτιτσες!χιχι

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από gwgoyla Την / Το Δευ Σεπ 06 2010, 22:22

mama_xina έγραψε:καλο χειμωναααααα! με πολλες χουχουλιτσες και ναζακια κατω απτις κουβερτιτσες!χιχι

Αχ!! ναι ναι...εγω να ξερεις ειμαι η σομπουλα του Νικου..χαχαχα!!!
gwgoyla
Admin
Admin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης